O nas

Kto założył fundację? Pomysłodawczynią była Karolina Kasprzak -

aktorka i autorka licznych wierszowanych historyjek. Uwielbia kreować kolorową rzeczywistość na scenie i słowem pisanym. Najlepszym recenzentem dla niej są jej córki – kilkuletnia Kalinka i dorosła już Sonata. Każde spotkanie z dziecięcym odbiorcą daje jej radość i twórczą energię! Współpracowała z Teatrem Dialog z Krakowa a obecnie z Bydgoskim Teatrem Lalek Buratino. W telewizji można było ją oglądać w audycji „Czytanie na spanie” na antenie TVR. Jako aktor i lektor Karolina użyczała swojego głosu w opracowaniach dubbingowych oraz rozgłośniach radiowych.Obecnie funkcję prezesa fundacji piastuje:

Paweł Murlik-urodzony w Bydgoszczy w 1975 roku. Od dziecka interesował się techniką, a w szczególności urządzeniami pracującymi na scenie. Od młodych lat miał styczność z estradą dzięki swojemu ojcu, który pracował jako akustyk, w zespole estradowym. Niejednokrotnie, już jako nastolatek, uczestniczył w przygotowaniach koncertów. Również w innej dziedzinie Paweł Murlik poszedł w ślady ojca. Przez wiele lat uczęszczał na prywatne lekcje gry na instrumentach muzycznych. To zaowocowało faktem, iż poznał scenę też z innej strony.
Grał w zespołach: BODYSNATCHER, DAYDREAM, LITTLE WINGS.
Współpracował z muzykami takimi jak:
Witold Albański (LORD VADER, JARY BAND) , Sebastian Makowski (PTAKY), Adam Płotnicki,  Takayuki Hirata. Paweł Murlik, jako muzyk występował na większości kultowych scen w Polsce: Woodstock, WOŚP (scena główna przed Pałacem Kultury), Sopot (przed molem), Kraków (Błonia), Warszawa (Pole Mokotowskie), Chorzów (Park Śląski).
Jednocześnie cały czas pasjonowała go technika multimedialna od zaplecza.
Oprócz organizowania przeróżnych koncertów i innych form scenicznych, zajmował się realizacją nagrań (Studio CARIT ART.), produkcją audycji telewizyjnych (TVP Bydgoszcz „Scena” i „Muzyczny Kram), a także tworzeniem widowisk (SYNTH ART).

Jest współtwórcą scenariusza otwarcia Pucharu Europy w Lekkiej Atletyce SPAR 2004, gdzie pełnił również rolę kierownika artystycznego. Jako człowiek, któremu rozwiązania multimedialne nie są obce podróżował po całym świecie biorąc udział w najbardziej prestiżowych targach Musik Messe-Niemcy, Namm Show-USA, China Music- Chiny. Odpowiadał również za rozwiązania techniczne w Śląskim Teatrze Tańca wypracowując setki godzin z kilkudziesięcioma artystami z całego świata. Jest związany również ze sceną Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu Rozbark.

Nadal komponuje utwory muzyczne w zaciszu swojego studia domowego i pracuje jako dziennikarz dla wydawnictwa „Muzyka i Technologia" i AV Integracje. Prowadzi również wykłady w polskiej Lightschool, dla adeptów techniki estradowej.